Minerální náramek anděl Adoniel

D009

Minerální náramek z morganitu ( beryl) s přívěskem andílka

290,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Motiv anděl
Materiál bižuterní kov
Minerál Morganit

Minerální náramky s andělským motivem nejenže vypadají elegantně, ale také slouží jako ochranný symbol a zdroj pozitivní energie. Andělé jsou známi jako strážci a ochránci lidí. Jsou symbolem klidu, lásky a míru. Minerální náramky s andělem nám připomínají, že v každém okamžiku jsou naše cesty chráněny a usměrňovány vyšší silou a že nikdy nejsme sami.

Andělské náramky nejsou jen o symbolu, ale také o kráse a kvalitě minerálů, které mají silné energetické vlastnosti. Každý minerál má unikátní účiny na tělo a mysl, takže si můžete vybrat ten, který vás nejvíce upoutá.

Přidejte si kousek magie do svého života - nebude to jen módní doplněk, ale přinese vám do života kousek andělské energie a ochrany

Všechny náramky s andělem mají unikátní design, jsou propracované do nejmenších detailů. Vyrábím pouze malé série, takže je zaručena originalita vzoru.

Něžně barevný náramek z nepravidelných valounků morganitu posílí lásku , porozumění a harmonii mezi partnery

Složení :

  • nepravidelné tromlované valounky morganitu 8 - 12 mm
  • růžový broušený xilion 4 mm
  • andělíček z bižuterního kovu
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

MORGANIT :

Pomáhá doplnit životní síly, zvládnout životní stresy a odhodit zbytečnou zátěž. Otevítrá a aktivuje korunní a srdeční čakru, uklidňuje mysl, zbaví nás zbytečných obav. Pomáhá obnovit lásku tam, kde sice žijí v manželství, ale jejich city už ochladly.

Morganit – růžový beryl : vyvolává a udržuje lásku, vytváří nám prostor, abychom si mohli užívat života. Silně působí na srdeční čakru, do života plného stresu přináší uklidnění, pomáhá rozpoznat nevyjádřené emoce,zahání nepříjemné myšlenky. Otevírá srdce, aby mohlo přijmout ničím nepodmíněnou lásku a úlevu.

Vhodný pro znamení: Váhy, ale i pro všechna znamení zvěrokruhu

ANDĚL: symbol nevinnosti, ochránce a strážce. Jsou to Boží poslové a obvykle mají podobu mužské postavy s křídly. Bývají považováni za stvoření mnohem mocnější než lidé a v biblických příbězích vystupují jako ochránci a vykonavatelé Boží vůle.

Anděl ADONIEL - anděl štěstí, loterie, obchodu a úspěchu

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.