Minerální náramek anděl Amatiel

D015

Minerální náramek z angelitu, jadeitu a křišťálu s andílkem

260,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Motiv anděl
Materiál bižuterní kov
Barva modrá
Minerál Angelit
Jadeit
Křišťál

Minerální náramky s andělským motivem nejenže vypadají elegantně, ale také slouží jako ochranný symbol a zdroj pozitivní energie. Andělé jsou známi jako strážci a ochránci lidí. Jsou symbolem klidu, lásky a míru. Minerální náramky s andělem nám připomínají, že v každém okamžiku jsou naše cesty chráněny a usměrňovány vyšší silou a že nikdy nejsme sami.

Andělské náramky nejsou jen o symbolu, ale také o kráse a kvalitě minerálů, které mají silné energetické vlastnosti. Každý minerál má unikátní účiny na tělo a mysl, takže si můžete vybrat ten, který vás nejvíce upoutá.

Přidejte si kousek magie do svého života - nebude to jen módní doplněk, ale přinese vám do života kousek andělské energie a ochrany

Všechny náramky s andělem mají unikátní design, jsou propracované do nejmenších detailů. Vyrábím pouze malé série, takže je zaručena originalita vzoru.

Dámský náramek z bleděmodrého angelitu, sytě modrého a lila jadeitu a praskaného křišťálu zdobí kovový anděl ochránce. Náramek vám přinese ochranu a harmonii, pomůže navodit pocit klidu a míru, uvolní emoce a podrážděnost

Složení :

  • angelit 8 mm
  • jadeit 8 mm
  • praskaný přírodní křišťál 8 mm
  • andělíček z bižuterního kovu
  • rondelky z bižuterního kovu
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

KŘIŠŤÁL :

díky své jedinečné spirálově krystalické formě je nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie.

Energii pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Odstraňuje energetickou rovnováhu , čistí a uzdravuje jednotlivé orgány. Vede k hlubokému pročištění duše, je vybaven schopností rozpouštět karmickou sudbu. Napomáhá soustředění, uvolňuje paměť, uvádí tělo do rovnováhy a působí všechny čakry.

Vhodný pro znamení: Blíženci, Rak, Lev, Kozoroh, Vodnář, ale i pro všechna ostatní znamení

ANGELIT:

Symbolizuje mír a bratrství, podporuje soucit a smířlivost k věcem, které nelze změnit. Pomáhá vyslovit pravdu, i bolestnou. Navozuje hluboký pocit klidu a míru, podporuje proces znovuzrození,stimuluje léčení.

Vhodný pro znamení : Vodnář

JADEIT:

Je to symbol čistoty a vyrovnanosti, je spojen se srdeční čakrou a zvyšuje lásku a péči o rodinu. Je to ochranný kámen, který udržuje svého nositele mimo nebezpečí a přináší mu harmonii. Přitahuje štěstí a přátelství. Přináší soběstačnost, uklidňuje mysl, podněcuje zrod nových myšlenek. Napomáhá uvolnění emocí, hlavně podrážděnosti.

Vhodný pro znamení : Rak, Váhy

ANDĚL : symbol nevinnosti, ochránce a strážce. Jsou to Boží poslové a obvykle mají podobu mužské postavy s křídly. Bývají považováni za stvoření mnohem mocnější než lidé a v biblických příbězích vystupují jako ochránci a vykonavatelé Boží vůle.

Anděl Amatiel : anděl přinášející naději znovuzrození a nové počátky, plní pozitivní očekávání

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.