Minerální náramek anděl Aralim

D068

Minerální náramek z růženínu, křišťálu, jadeitu a matného jaspisu s andělíčkem

260,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Motiv anděl
Materiál bižuterní kov
Barva růžová
Minerál Jadeit
Jaspis
Křišťál
Růženín

Minerální náramky s andělským motivem nejenže vypadají elegantně, ale také slouží jako ochranný symbol a zdroj pozitivní energie. Andělé jsou známi jako strážci a ochránci lidí. Jsou symbolem klidu, lásky a míru. Minerální náramky s andělem nám připomínají, že v každém okamžiku jsou naše cesty chráněny a usměrňovány vyšší silou a že nikdy nejsme sami.

Andělské náramky nejsou jen o symbolu, ale také o kráse a kvalitě minerálů, které mají silné energetické vlastnosti. Každý minerál má unikátní účiny na tělo a mysl, takže si můžete vybrat ten, který vás nejvíce upoutá.

Přidejte si kousek magie do svého života - nebude to jen módní doplněk, ale přinese vám do života kousek andělské energie a ochrany

Všechny náramky s andělem mají unikátní design, jsou propracované do nejmenších detailů. Vyrábím pouze malé série, takže je zaručena originalita vzoru.

Dámský minerální náramek je pečlivě sestavený tak, aby posílil vaše srdce, ochránil vás před negativní energií a nabídl pomoc a oporu ve stresu. Přinese vám harmonii, vyrovnanost a štěstí.

  • růženín 8 mm
  • praskaný křišťál 8 mm
  • jadeit
  • matný jaspis oceán
  • doplňky z bižuterního kovu
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

KŘIŠŤÁL:

díky své jedinečné krystalické formě je nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie.

Energii pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Odstraňuje energetickou rovnováhu , čistí a uzdravuje jednotlivé orgány. Vede k hlubokému pročištění duše, je vybaven schopností rozpouštět karmickou sudbu. Napomáhá soustředění, uvolňuje paměť, uvádí tělo do rovnováhy a působí všechny čakry

Vhodný pro znamení: Blíženci, Rak, Lev, Kozoroh, Vodnář

JADEIT :

Je to symbol čistoty a vyrovnanosti, je spojen se srdeční čakrou a zvyšuje lásku a péči o rodinu. Je to ochranný kámen, který udržuje svého nositele mimo nebezpečí a přináší mu harmonii. Přitahuje štěstí a přátelství. Přináší soběstačnost, uklidňuje mysl, podněcuje zrod nových myšlenek. Napomáhá uvolnění emocí, hlavně podrážděnosti.

Vhodný pro znamení : Rak, Váhy

JASPIS:

Je vynikajícím oporou ve stresu, přináší klid , připomíná lidem, aby si vzájemně pomáhali. Srovnává čakry, zajišťuje ochranu a uzemňuje energii těla. Udržuje vyváženost mezi složkami jing a jang, a tím i rovnováhu duševní, citovou a tělesnou. Napomáhá svému nositeli naplnit své záměry, dodá odvahu proniknou k jádru problému, podněcuje čestné jednání. Zvyšuje organizační schopnosti, povzbuzuje představivost, proměňuje myšlenky v činy

Vhodný pro znamení: Beran, Rak, Panna, Váhy, Štír, Kozoroh, Vodnář, Ryby

ANDĚL : symbol nevinnosti, ochránce a strážce. Jsou to Boží poslové a obvykle mají podobu mužské postavy s křídly. Bývají považováni za stvoření mnohem mocnější než lidé a v biblických příbězích vystupují jako ochránci a vykonavatelé Boží vůle.

Anděl Aralim : ochránce domova a lásky, poskytuje důvěru sebeúctu

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.