Minerální náramek anděl Donquel

D101

Minerální náramek z růženínu, hematitu a howlitu s andílkem

270,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Motiv anděl
Materiál bižuterní kov
Barva bílá
růžová
Minerál Hematit
Howlit
Růženín

Minerální náramky s andělským motivem nejenže vypadají elegantně, ale také slouží jako ochranný symbol a zdroj pozitivní energie. Andělé jsou známi jako strážci a ochránci lidí. Jsou symbolem klidu, lásky a míru. Minerální náramky s andělem nám připomínají, že v každém okamžiku jsou naše cesty chráněny a usměrňovány vyšší silou a že nikdy nejsme sami.

Andělské náramky nejsou jen o symbolu, ale také o kráse a kvalitě minerálů, které mají silné energetické vlastnosti. Každý minerál má unikátní účiny na tělo a mysl, takže si můžete vybrat ten, který vás nejvíce upoutá.

Přidejte si kousek magie do svého života - nebude to jen módní doplněk, ale přinese vám do života kousek andělské energie a ochrany

Všechny náramky s andělem mají unikátní design, jsou propracované do nejmenších detailů. Vyrábím pouze malé série, takže je zaručena originalita vzoru.

Dámský minerální náramek je sestavený z láskyplného růženínu, hematitu a tyrkenitu, vše v krásných tónech růžové a zlaté barvy.

Složení :

  • syntetický howlit s perletí 8 mm
  • růženín 8 mm
  • fazetovaný hematit rose gold 8 mm
  • andílek z obecného kovu pozlacený 24 K
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

RŮŽENÍN :

kámen nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Čistí a otevírá srdce, vnáší do něj lásku k sobě samému. Má tišící a uklidňující účinek. Ve stávajících vztazích odstraňuje negativní energii , umožní hledání nové lásky. Posiluje empatii a citlivost, pomáhá přijímat nezbytnost změn, přináší citlivost pro vše krásné. Vyhojí staré rány a bolesti, naučí nás milovat samy sebe, vede k odpuštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní ceny.

Vhodný pro znamení : Býk, Blíženci, Rak, Váhy

HEMATIT :

Velmi účinný ochranný kámen, odstraňuje vše nepříznivé a brání negativním energiím vstoupit do aury, a tím v těle nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí a důvěryhodnost, napomáhá rozvoji osobnosti. Je velmi účinný při překonávání různých návyků a nutkání, pomáhá bojovat s kouřením, přejídáním a dalšími typy nestřídmosti. Zlepšuje paměť a soustředění, pomáhá třídit myšlenky a problémy. Je velmi užitečný při studiu matematiky a technických předmětů. Posiluje a reguluje tvorbu krve.

Vhodný pro znamení : Rak, Štír,

HOWLIT:

Velmi uklidňující kámen, dodává trpělivost, potlačuje vztek. Tlumí přehnanou kritičnost a sobectví, posiluje kladné povahové rysy.

Howlit uklidňuje mysl, pomáhá při usínání. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci, posiluje paměť a povzbuzuje touhu po poznání. Tiší rozvířené city, odhaluje staré emoce. Výborný kámen pro meditaci.

Vhodný pro znamení : Rak, Váhy

ANDĚL: symbol nevinnosti, ochránce a strážce. Jsou to Boží poslové a obvykle mají podobu mužské postavy s křídly. Bývají považováni za stvoření mnohem mocnější než lidé a v biblických příbězích vystupují jako ochránci a vykonavatelé Boží vůle.

Anděl Donquel : anděl lásky