Minerální náramek Stříbrný anděl

D122

Minerální náramek z jadeitu, amazonitu a tygřího oka, s ocelovým andělíčkem

300,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Materiál nerezová ocel
Minerál Amazonit
Hematit
Jadeit
Tygří oko

Minerální náramky s andělským motivem nejenže vypadají elegantně, ale také slouží jako ochranný symbol a zdroj pozitivní energie. Andělé jsou známi jako strážci a ochránci lidí. Jsou symbolem klidu, lásky a míru. Minerální náramky s andělem nám připomínají, že v každém okamžiku jsou naše cesty chráněny a usměrňovány vyšší silou a že nikdy nejsme sami.

Andělské náramky nejsou jen o symbolu, ale také o kráse a kvalitě minerálů, které mají silné energetické vlastnosti. Každý minerál má unikátní účiny na tělo a mysl, takže si můžete vybrat ten, který vás nejvíce upoutá.

Přidejte si kousek magie do svého života - nebude to jen módní doplněk, ale přinese vám do života kousek andělské energie a ochrany

Všechny náramky s andělem mají unikátní design, jsou propracované do nejmenších detailů. Vyrábím pouze malé série, takže je zaručena originalita vzoru.

Ocel je vysoce kvalitní materiál odolný vůči opotřebení. Přívěsek společně s náramkem z polodrahokamů je nejenom krásný a stylový doplněk, ale také posiluje vaše spojení s andělskou energií.

Složení :

 • jadeit 8 mm
 • amazonit 8 mm
 • tygří oko 8 mm
 • hematit 4 mm
 • ocelový přívěsek andělíčka
 • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
 • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

JADEIT :

Kámen je spojován s harmonií, mírem a štěstím. Je dobrou volbou pro ty, kteří hledají energetickou rovnováhu a posílení svého vnitřního klidu. S náramkem z jadeitu se budete cítit uvolněně a vyrovnaně. Hlavní výhody jadeitu jsou:

 • emocionální vyrovnanost - jadeit vyrovnává a uklidňuje emoce, pomáhá snižovat stres, napětí a úzkost, tím posiluje psychickou pohodu
 • harmonizace těla a mysli - nošení náramku z jadeitu pocítíte na fyzické i psychické rovnováze. Pomáhá harmonizovat energetická centra těla a podporuje volný tok energie.
 • ochrana a síla - tento minerál je známý také svou schopností chránit svého nositele před negativní energií a škodlivými vlivy. Poskytuje pocit síly, jistoty a klidu i v nejnáročnějších situacích
 • posiluje rodinné vztahy a lásku

TYGŘÍ OKO :

Mocný ochranný minerál dodává energii , přináší ochranu, jasnost a rozhodnost do vašeho života. Posiluje sebedůvěru a odhodlání, a také pomáhá překonat strach z neznámého. Často se používá jako ochrana při cestách. S náramkem z tygřího oka budete mít odvahu čelit výzvám a dosahovat svých cílů.

HEMATIT:

Tento minerál je známý svými energetickými vlastnostmi, které jsou spojené s koncentrací a zvýšením mentálních schopností. Zlepšuje paměť, působí proti nespavost. Nošení náramku z hematitu může zvýšit vaši energii, soustředění a odolnost proti stres

AMAZONIT :

Tento kámen symbolizuje komunikaci a sebeprezentaci. Jeho různé odstíny zelené až tyrkysové barvy povzbuzují a napomáhají vyjadřovat své myšlenky a a pocity s jasností a sebevědomím. Pomáhá vyjasnit komunikační problémy a navazování sociálních vztahů. S náramkem z amazonitu na ruce budete sebevědomě vystupovat a vyjadřovat se bez obav a trémy.

Krásně zabalený náramek z minerálů udělá ješte větší radost - Krásný dárek musí být i krásně zabalený, proto nabízíme i různé dárkové krabičky ve více variantách. Velký výběr najdete ZDE

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.