Čakrový náramek z křišťálu

C004

Čakrový náramek z křišťálu a mixu minerálů s přívěskem lotosový květ

280,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Motiv mandala
Materiál bižuterní kov
Minerál Křišťál

Čakrové minerální náramky jsou unikátním spojením krásy a spirituality. Každý náramek obsahuje kombinaci přírodních minerálů, které jsem pečlivě vybrala pro jejich schopnost ovlivnit a harmonizovat energetická centra v těle- čakry.

Při nošení náramku začnou minerály působit na vaše čakry, pomáhají odstranit blokády, vyrovnávat proud energie a obnovovat harmonii ve vašem těle. Tím se posiluje i vaše fyzické, emocionální a duchovní zdraví.

Hlavní výhody působení čakrových minerálních náramků :

1. Vyvážení čaker - každý minerál je přitahován specifickou čakrou v těle a pomáhá harmonizovat její energii. To může vést ke zlepšení fyzického a emocionálního zdraví, a také ke zvýšení duchovního růstu

2. Energetická ochrana - použité minerály mají také schopnost ochraňovat naši energii pčed negativními vlivy z okolního prostředí. Pomáhají nám zůstat pozitivní i v nepříznivých situacích

3. Stylový a módní doplněk - čakrové minerální náramky jsou také krásným šperkem, který můžete nosit každý den. Jsou vyrobené z kvalitních minerálů a v široké škále variant, které ladí s vaším osobním stylem

Nechte se unést energií čakrových minerálních náramků a vydejte se na cestu k vyváženosti a harmonii ve svém životě.

Čakrový minerální náramek je sestavený v barvách dvojité čakry a doplněný čirým energeticky silným křišťálem pro harmonizaci a vyladění čaker i aury.

Složení :

  • křišťál 8 mm
  • mix minerálů pro jednotlivé čakry 8 mm
  • přívěsek květ lotosu s mantrou Ohm
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • minerální náramek je po dokončení očištěný a energeticky nabitý, připravený pro vaši osobnost. Podle kamenů čistím buď slunečním nebo měsíčním svitem.

Barvy čakrových minerálů jsou vybrány tak, aby ovlivňovaly a harmonizovaly jednotlivé čakry v lidském těle ( neboli energetická centra). Mix minerálů se může u jednotlivých náramků měnit, podle dostupnosti skladových zásob.

Křišťál :

díky své jedinečné krystalické formě je nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie.

Energii pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Odstraňuje energetickou rovnováhu , čistí a uzdravuje jednotlivé orgány. Vede k hlubokému pročištění duše, je vybaven schopností rozpouštět karmickou sudbu. Napomáhá soustředění, uvolňuje paměť, uvádí tělo do rovnováhy a působí všechny čakry.

Vhodný pro znamení : Blíženci, Rak, Lev, Kozoroh, Vodnář

Lotos : je symbolem vzniku života, znovuzrození, krásy, čistoty i spirituality. Je symbolem harmonie mužského a ženského počátku. V řadě náboženství je posvátnou květinou. Zvláštností Lotosu je, že se nedá ušpinit tekutými nečistotami – na povrchu okvětních lístků jsou drobné krystaly, které pomáhají stékání nečistot z květu. Semena Lotosu mají neobvyklou schopnost udržovat klíčivost během několika stovek i tisíce let. Je pravděpodobné, že právě tato schopnost byla důvodem, proč se Lotos používá taky jako symbol nesmrtelnosti a vzkříšení.

Podle mýtů byl Lotos prvním květem, který se objevil na světě. Svým životním cyklem symbolizuje cestu života , kterou je třeba ujít k plnému dospění a uzrání. Vyrůstá z bahna, prodírá se zakalenou vodou, až se nakonec čistý a zářivý objeví na hladině. Je symbolem moudrosti vycházející ze zmatků a rozpaků naší mysli až do úplného otevření se soucitu a harmonické jednoty obou polarit.

Východní tradice, spojené s květem Lotosu , se projevují v západní tradici v obrazu květů Lilií. V křesťanské tradici archanděl Gabriel přináší Panně Marii Lilie Zvěstování.

Květy Lotosu představují čistotu. Dlouhý stonek symbolizuje dlouhou cestu učení se, které povznáší mysl z „bahna nevědění či zmatků“. Poupě symbolizuje obrovský potenciál možností a dovedností a otevřený květ představuje dokořán otevřenou širokou náruč a laskavé Srdce.

Znamení ÓM : ÓM je prvotní zvuk, vibrace, ze které povstal celý vesmír. ... Známý jogový symbol „ÓM“ je mantra absolutna, či sjednocení. ÓM je prvotní zvuk, vibrace, ze které povstal celý vesmír. Její název symbolizuje minulost, současnost i budoucnost (zrození, život i smrt).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.