Čakrový náramek santalové dřevo a mix minerálů

C009

Čakrový náramek z voňavého santálového dřeva

250,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Minerál Santalové dřevo

Čakrové minerální náramky jsou unikátním spojením krásy a spirituality. Každý náramek obsahuje kombinaci přírodních minerálů, které jsem pečlivě vybrala pro jejich schopnost ovlivnit a harmonizovat energetická centra v těle- čakry.

Při nošení náramku začnou minerály působit na vaše čakry, pomáhají odstranit blokády, vyrovnávat proud energie a obnovovat harmonii ve vašem těle. Tím se posiluje i vaše fyzické, emocionální a duchovní zdraví.

Hlavní výhody působení čakrových minerálních náramků :

1. Vyvážení čaker - každý minerál je přitahován specifickou čakrou v těle a pomáhá harmonizovat její energii. To může vést ke zlepšení fyzického a emocionálního zdraví, a také ke zvýšení duchovního růstu

2. Energetická ochrana - použité minerály mají také schopnost ochraňovat naši energii pčed negativními vlivy z okolního prostředí. Pomáhají nám zůstat pozitivní i v nepříznivých situacích

3. Stylový a módní doplněk - čakrové minerální náramky jsou také krásným šperkem, který můžete nosit každý den. Jsou vyrobené z kvalitních minerálů a v široké škále variant, které ladí s vaším osobním stylem

Nechte se unést energií čakrových minerálních náramků a vydejte se na cestu k vyváženosti a harmonii ve svém životě.

Čakrový minerální náramek sestavený v barvách jednotivých čaker z různých minerálů a santalového dřeva, které uklidňuje a harmonizuje

Složení :

  • santalové dřevo 8 mm
  • mix minerálů pro jednotlivé čakry 8 mm
  • přívěsek  Mandala z chirurgické oceli
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • minerální náramek je po dokončení očištěný a energeticky nabitý, připravený pro vaši osobnost. Podle kamenů čistím buď slunečním nebo měsíčním svitem.

Barvy čakrových minerálů jsou  vybrány tak, aby ovlivňovaly a harmonizovaly jednotlivé čakry v lidském těle ( neboli energetická centra). Mix minerálů se může u jednotlivých náramků měnit, podle dostupnosti skladových zásob.

Použité minerály: červený jaspis brekcia, žlutý achát, hnědé tygří oko, zelený avanturín, modrý sodalit a lapis lazuli, fialový ametyst

Santalové dřevo:  je již odedávna ceněno pro svou exotickou vůni, která má schopnost uklidňovat. Živé, tmavozlaté tóny vyleštěného dřeva přímo vyzařují duchovní hloubku, silnou spiritualitu a životní energii. Jeho vůně se dá přirovnat ke sladké květině uzavřené se špetkou koření v dřevěné dóze. Santalové dřevo má uklidňující a relaxační účinky, odstraňuje napětí a tíseň a pomáhá proti depresím. Lze se setkat i s dalšími popisovanými účinky – údajně pomáhá i při chronických nemocech dýchacího, močového a pohlavního ústrojí a na někoho může působit i jako afrodiziakum.

Významnou roli hraje santal v původních asijských náboženstvích. Důležitý je zejména pro meditační účely, santalové vonné tyčinky se tradičně pálí v podvečerních hodinách jako ochrana před zlou mocí. V Číně je použití santalového dřeva vyjádřením úcty. Indická tradice uznává santalový kouř jako nejvhodnější způsob komunikace s Buddhou, přičemž pálení santalového dřeva je neodmyslitelně spjato s pohřebními obřady žehem.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.