Čakrový náramek santalové dřevo a mix minerálů

C009

Čakrový náramek z voňavého santálového dřeva

250,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Minerál Santalové dřevo

Čakrový minerální náramek sestavený v barvách jednotivých čaker z různých minerálů a santalového dřeva, které uklidňuje a harmonizuje

Složení :

  • santalové dřevo 8 mm
  • mix minerálů pro jednotlivé čakry 8 mm
  • přívěsek  Mandala z chirurgické oceli
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • minerální náramek je po dokončení očištěný a energeticky nabitý, připravený pro vaši osobnost. Podle kamenů čistím buď slunečním nebo měsíčním svitem.

Barvy čakrových minerálů jsou  vybrány tak, aby ovlivňovaly a harmonizovaly jednotlivé čakry v lidském těle ( neboli energetická centra). Mix minerálů se může u jednotlivých náramků měnit, podle dostupnosti skladových zásob.

Použité minerály: červený jaspis brekcia, žlutý achát, hnědé tygří oko, zelený avanturín, modrý sodalit a lapis lazuli, fialový ametyst

Santalové dřevo:  je již odedávna ceněno pro svou exotickou vůni, která má schopnost uklidňovat. Živé, tmavozlaté tóny vyleštěného dřeva přímo vyzařují duchovní hloubku, silnou spiritualitu a životní energii. Jeho vůně se dá přirovnat ke sladké květině uzavřené se špetkou koření v dřevěné dóze. Santalové dřevo má uklidňující a relaxační účinky, odstraňuje napětí a tíseň a pomáhá proti depresím. Lze se setkat i s dalšími popisovanými účinky – údajně pomáhá i při chronických nemocech dýchacího, močového a pohlavního ústrojí a na někoho může působit i jako afrodiziakum.

Významnou roli hraje santal v původních asijských náboženstvích. Důležitý je zejména pro meditační účely, santalové vonné tyčinky se tradičně pálí v podvečerních hodinách jako ochrana před zlou mocí. V Číně je použití santalového dřeva vyjádřením úcty. Indická tradice uznává santalový kouř jako nejvhodnější způsob komunikace s Buddhou, přičemž pálení santalového dřeva je neodmyslitelně spjato s pohřebními obřady žehem.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.