Můj příběh

Vždy mě přitahovalo dělat něco vlastníma rukama, od dětství jsem malovala, drhala, dělala tapiserie, naučila se i paličkovat, a to vše s velkou radostí a láskou. Myslela jsem si, že to bude můj osud, ale vše bylo jinak a já se podstatnou část svého života živila čísly a pracovala ve velmi stresujícím povolání. A byla jsem stále unavená, zničená a přemýšlela o změně – ale nemohla jsem se odhodlat k radikálnímu zvratu.

Osud a zdravotní stav rozhodl za mě, ze dne na den jsem skončila a ta úleva byla obrovská…..

Znovu jsem šla tam, kam mě srdce táhlo odjakživa - věnuji se tvorbě autorských originálních náramků a své další zálibě – kočkám, které mě provázejí celým životem, ať už papíroví šlechtici nebo zrzavý kocour Pepíček z útulku. Toho ostatně najdete na mnoha fotkách na Facebooku či Instagramu, je totiž velmi společenský a neuvěřitelně dokáže překážet. Pro milovníky těchto nádherných bytostí mám svůj druhý eshop www.nasmilacek.cz, kde jsou dárky a drobnosti s kočičí tématikou.

Nicméně minerální náramky jsou mým velkým koníčkem – s láskou a péčí vymýšlím náramky pro sebe a své blízké, nyní už i pro Vás. 

Kromě vystavených náramků pro vás připravím i náramky, které pomohou řešit problém, ať už zdravotní nebo duševní, pomohou vám dosáhnout svých cílů. Ale i zde platí, že důležité je chtít, kameny samy o sobě nemají kouzelnou moc.

Používám kvalitní minerální kameny, některé jsou dobarvované nebo syntetické, dřevěné korálky z lípy, santalu, kokosových ořechů a různých dřevin. Perličky se snažím používat pouze české výroby, hlavně z Jablonce. 

Děkuji, že jste zavítali na mou stránku, v klidu vybírejte….správný náramek si vás přitáhne sám.

Vaše Lenny