Minerální náramek Klíč k životu

D086

Minerální náramek z jaspisu, křišťálu a hematitu s luxusní kuličkou zdobenou zirkony

290,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Barva bílá
zlatá
šedá
Minerál Hematit
Jaspis
Křišťál

Dámský minerální náramek tvoří šedý jaspis, praskaný křišťál a hematit v barvě rose gold. Tato kombinace přinese ochranu, uzdravení a vnese harmonii do života

  • křišťál 8 mm
  • jaspis 8 mm
  • hematit 8 mm
  • luxusní pozlacená kulička vykládaná mikrozirkony
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • náramek dostanete dárkově zabalený v papírové krabičce, na lůžku z dřevité vaty a barevných pírek.

Jaspis :

Je vynikajícím oporou ve stresu, přináší klid , připomíná lidem, aby si vzájemně pomáhali. Srovnává čakry, zajišťuje ochranu a uzemňuje energii těla. Udržuje vyváženost mezi složkami jing a jang, a tím i rovnováhu duševní, citovou a tělesnou. Napomáhá svému nositeli naplnit své záměry, dodá odvahu proniknou k jádru problému, podněcuje čestné jednání. Zvyšuje organizační schopnosti, povzbuzuje představivost, proměňuje myšlenky v činy

Vhodný pro znamení: Beran, Rak, Panna, Váhy, Štír, Kozoroh, Vodnář, Ryby

Hematit :

Velmi účinný ochranný kámen, odstraňuje vše nepříznivé a brání negativním energiím vstoupit do aury, a tím v těle nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí a důvěryhodnost, napomáhá rozvoji osobnosti. Je velmi účinný při překonávání různých návyků a nutkání, pomáhá bojovat s kouřením, přejídáním a dalšími typy nestřídmosti. Zlepšuje paměť a soustředění, pomáhá třídit myšlenky a problémy. Je velmi užitečný při studiu matematiky a technických předmětů. Posiluje a reguluje tvorbu krve.

Vhodný pro znamení : Rak, Štír

Křišťál :

díky své jedinečné spirálově krystalické formě je nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie.

Energii pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Odstraňuje energetickou rovnováhu , čistí a uzdravuje jednotlivé orgány. Vede k hlubokému pročištění duše, je vybaven schopností rozpouštět karmickou sudbu. Napomáhá soustředění, uvolňuje paměť, uvádí tělo do rovnováhy a působí všechny čakry.

Vhodný pro znamení : Blíženci, Rak, Lev, Kozoroh, Vodnář

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.