Minerální náramek Čistota a vyrovnanost

D103

Minerální náramek z pastelového jadeitu

260,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Minerál Hematit
Jadeit

Dámský minerální náramek tvoří jadeit v okouzlujících pastelových barvách, doplněný kuličkou hematitu, nádherný jednoduchý a elegantní náramek.

  • jadeit 8 mm
  • syntetický rose gold hematit 6 mm
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

Jadeit :

Je to symbol čistoty a vyrovnanosti, je spojen se srdeční čakrou a zvyšuje lásku a péči o rodinu. Je to ochranný kámen, který udržuje svého nositele mimo nebezpečí a přináší mu harmonii. Přitahuje štěstí a přátelství. Přináší soběstačnost, uklidňuje mysl, podněcuje zrod nových myšlenek. Napomáhá uvolnění emocí, hlavně podrážděnosti.

Vhodný pro znamení : Rak, Váhy

Hematit :

Velmi účinný ochranný kámen, odstraňuje vše nepříznivé a brání negativním energiím vstoupit do aury, a tím v těle nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí a důvěryhodnost, napomáhá rozvoji osobnosti. Je velmi účinný při překonávání různých návyků a nutkání, pomáhá bojovat s kouřením, přejídáním a dalšími typy nestřídmosti. Zlepšuje paměť a soustředění, pomáhá třídit myšlenky a problémy. Je velmi užitečný při studiu matematiky a technických předmětů. Posiluje a reguluje tvorbu krve.

Vhodný pro znamení : Rak, Štír

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.