Minerální náramek Morganit a kříž-zlatá varianta

D115

Náramek z valounků morganitu a křížkem z růženínu, včetně dárkové krabičky

330,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Motiv křížek
Barva růžová
Minerál Morganit
Růženín

Luxusní náramek v kombinaci překrásně vybarveného morganitu a růženínu napomáhá uklidnit mysl, zbaví nás zbytečných obav a pomáhá obnovit lásku.

Složení :

  • nepravidelné tromlované valounky morganitu 8 - 12 mm
  • křížek z růženínu 17 x 11 mm
  • fazetovaný syntetický hematit 4mm
  • ocelový korálek 4 mm
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

MORGANIT :

Pomáhá doplnit životní síly, zvládnout životní stresy a odhodit zbytečnou zátěž. Otevítrá a aktivuje korunní a srdeční čakru, uklidňuje mysl, zbaví nás zbytečných obav. Pomáhá obnovit lásku tam, kde sice žijí v manželství, ale jejich city už ochladly.

Morganit – růžový beryl : vyvolává a udržuje lásku, vytváří nám prostor, abychom si mohli užívat života. Silně působí na srdeční čakru, do života plného stresu přináší uklidnění, pomáhá rozpoznat nevyjádřené emoce,zahání nepříjemné myšlenky. Otevírá srdce, aby mohlo přijmout ničím nepodmíněnou lásku a úlevu.

Vhodný pro znamení: Váhy, ale i pro všechna znamení zvěrokruhu

RŮŽENÍN :

kámen nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Čistí a otevírá srdce, vnáší do něj lásku k sobě samému. Má tišící a uklidňující účinek. Ve stávajících vztazích odstraňuje negativní energii , umožní hledání nové lásky. Posiluje empatii a citlivost, pomáhá přijímat nezbytnost změn, přináší citlivost pro vše krásné. Vyhojí staré rány a bolesti, naučí nás milovat samy sebe, vede k odpuštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní ceny.

Vhodný pro znamení: Býk, Blíženci, Rak, Váhy

HEMATIT :

Velmi účinný ochranný kámen, odstraňuje vše nepříznivé a brání negativním energiím vstoupit do aury, a tím v těle nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí a důvěryhodnost, napomáhá rozvoji osobnosti. Je velmi účinný při překonávání různých návyků a nutkání, pomáhá bojovat s kouřením, přejídáním a dalšími typy nestřídmosti. Zlepšuje paměť a soustředění, pomáhá třídit myšlenky a problémy. Je velmi užitečný při studiu matematiky a technických předmětů. Posiluje a reguluje tvorbu krve.

Vhodný pro znamení : Beran, Štír

Kříž : vstřebává zápornou energii, přeměňuje ji na pozitivní. Symbolizuje všechny protiklady přírody v harmonické rovnováze (nebe a země, světlo a tma, pravda a lež). Je mostem do jiných rovin bytí. Jako sluneční symbol představuje čtyři světové strany, slunovratové směry, koloběh roku, spojení ohně a vody, dvě síly v nitru člověka. Jimi jsou aktivní mužské a pasivní ženské síly. Horizontální rameno kříže představuje podvědomí, ženský aspekt a energii vody. Vertikální rameno kříže poukazuje na vědomí, mužský aspekt a energii ohně. Spojení těchto dvou aspektů představuje proniknutí ducha do hmoty. Stejně jako spojením ohně a vody vznikne pára – věčný koloběh všeho stvoření. Nakloněný kříž je znamením nebezpečí. Mnoho dalších symbolů je odvozeno od základního rovnoramenného kříže, mají v sobě energie rozličných vyznání různých kultur po celém světě.

Rovnoramenný kříž v kruhu je emblémem pro planetu Zemi (používaný v astrologii). Kruh, v kterém je kříž uzavřen představuje vesmír. Poukazuje na čtyři živly, čtyři světové strany a čtyři větry. Spojuje naše vědomí jak se zemí tak s nekonečnou oblohou – vyjadřuje všeprostupující Jednotu. Uprostřed, kde se ramena kříže protínají, nalézá se bod (tajemný průsečík), jenž představuje nejvyšší, pátý živel – Duch.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.