Minerální náramek Dobrý prospěch a paměť

D111

Náramek z minerálů lapis lazuli, hematit, fluorit, rodonit a ametyst

280,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Minerál Ametyst
Fluorid
Hematit
Lapis lazuli
Rodonit

Pokud jste student nebo se učíte něčemu novému, určitě chcete mít dobrý prospěch, dobrou paměť a snadné učení. Tyto vlastnosti můžete podpořit nošením náramku z vybraných minerálů. Náramek sestavený z minerálních kamenů lapis lazuli, hematit, fluorit, ametyst a rhodonit může být jedním z  klíčů k dosažení vašich cílů.

Doporučuji nosit náramek na pravé ruce, protože ta je spojena s aktivitou a energií.

Složení:

  • lapis lazuli 8 mm
  • rhodonit 8 mm
  • fluorit 8 mm
  • ametyst 8 mm
  • fazetovaný syntetický hematit 8 mm a 4 mm
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

HEMATIT:

Tento minerál je známý svými energetickými vlastnostmi, které jsou spojené s koncentrací a zvýšením mentálních schopností. Zlepšuje paměť, působí proti nespavost. Nošení náramku z hematitu může zvýšit vaši energii, soustředění a odolnost proti stresu.

AMETYST:

Krásný fialový minerál je často spojován se zvýšením paměti, pomáhá uklidnit mysl a zlepšit spánek, což nám umožní více se soustředit a mít více energie během dne.

LAPIS LAZULI :

Modrý minerál, spojovaný s pozitivní energií, intuicí a vyšším vědomím. Nošení náramku může stimulovat mozek, zlepšit logické myšlení a podporovat tvůrčí myšlení. Je velmi účinný při učení se nových věcí a pro rozvoj mentálních schopností

RHODONIT :

Minerál s růžovým odstínem je často spojován s emocionální rovnováhou a snížením úzkosti. Pomáhá vytvářet rovnováhu mezi pravou a levou mozkovou hemisférou , což znamená, že podporuje jak logiku, tak kreativitu. Vyvážená a klidná mysl je klíčová pro efektivní studium.

FLUORIT :

Tento minerál je spojován s duševním růstem, učením a intelektuálními schopnostmi. Pomáhá zvýšit koncentraci a paměť a zlepšuje organizaci myšlenek. Nošení náramku s fluoritem může posílit  vaše mentální schopnosti a usnadnit učení.

Krásně zabalený náramek z minerálů udělá ješte větší radost - Krásný dárek musí být i krásně zabalený, proto nabízíme i různé dárkové krabičky ve více variantách. Velký výběr najdete ZDE

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.