Minerální náramek Zlaté slunce

D126

Minerální náramek z křišťálu, jadeitu a hematitu s přívěskem Slunce

290,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Motiv ostatní
Minerál Jadeit
Křišťál

Chcete nosit něco jedinečného, co zároveň přináší krásu a pozitivní energii do vašeho života? Tento náramek je přesně to, co hledáte. Propojuje v sobě krásu a energii přírody, eleganci a jedinečnost, zkrátka je to perfektní dárek pro každou příležitoost.

Náramek tvoří jemná kombinace křišťálu, mléčného jadeitu a hematitu , vše doplňuje luxusní přívěsek s motivem Slunce, ozdobený zirkony.

Náramky z minerálů vám přinesou krásu a energii přírody, každý kámen má svou energii a význam. Nosíte - li náramek z minerálů, můžete se cítit silnější a odolnější vůči negativním vlivům kolem nás.

Složení:

 • jadeit 8 mm
 • praskaný křišťál 8mm
 • syntetický nemagnetický hematit 8 mm
 • mosazný přívěsek vykládaný zirkony
 • rondelky 6 mm
 • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
 • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

JADEIT :

Kámen je spojován s harmonií, mírem a štěstím. Je dobrou volbou pro ty, kteří hledají energetickou rovnováhu a posílení svého vnitřního klidu. S náramkem z jadeitu se budete cítit uvolněně a vyrovnaně. Hlavní výhody jadeitu jsou:

 • emocionální vyrovnanost - jadeit vyrovnává a uklidňuje emoce, pomáhá snižovat stres, napětí a úzkost, tím posiluje psychickou pohodu
 • harmonizace těla a mysli - nošení náramku z jadeitu pocítíte na fyzické i psychické rovnováze. Pomáhá harmonizovat energetická centra těla a podporuje volný tok energie.
 • ochrana a síla - tento minerál je známý také svou schopností chránit svého nositele před negativní energií a škodlivými vlivy. Poskytuje pocit síly, jistoty a klidu i v nejnáročnějších situacích
 • posiluje rodinné vztahy a lásku

KŘIŠŤÁL :   díky své jedinečné krystalické formě je nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie.

Energii pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Odstraňuje energetickou rovnováhu , čistí a uzdravuje jednotlivé orgány. Vede k hlubokému pročištění duše, je vybaven schopností rozpouštět karmickou sudbu. Napomáhá soustředění, uvolňuje paměť, uvádí tělo do rovnováhy a působí všechny čakry. Jeho přítomnost v náramku zesiluje energii hematitu a přináší tak vyšší úroveň ochrany a vyrovnání emocí.

 

HEMATIT :

Tento minerál je známý svými energetickými vlastnostmi, které jsou spojené s koncentrací a zvýšením mentálních schopností. Zlepšuje paměť, působí proti nespavost. Nošení náramku z hematitu může zvýšit vaši energii, soustředění a odolnost proti stresu

Krásně zabalený náramek z minerálů udělá ješte větší radost - Krásný dárek musí být i krásně zabalený, proto nabízíme i různé dárkové krabičky ve více variantách. Velký výběr najdete ZDE

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.