Minerální náramek anděl Amabael

D129

Minerální náramek z křišťálu, růženínu a chalcedonu s přívěskem anděla

290,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Motiv anděl
Minerál Chalcedon
Křišťál
Růženín

Chcete nosit něco jedinečného, co zároveň přináší krásu a pozitivní energii do vašeho života? Tento náramek je přesně to, co hledáte. Propojuje v sobě krásu a energii přírody, eleganci a jedinečnost, zkrátka je to perfektní dárek pro každou příležitoost.

Náramek tvoří jemná kombinace křišťálu, chalcedonu a růženínu , vše doplňuje ocelový přívěsek anděla

Náramky z minerálů vám přinesou krásu a energii přírody, každý kámen má svou energii a význam. Nosíte - li náramek z minerálů, můžete se cítit silnější a odolnější vůči negativním vlivům kolem nás.

Složení:

 • modrý chalcedon 8 mm
 • praskaný křišťál 8mm
 • růženín 8 mm
 • anděl z oceli
 • rondelky 6 mm z oceli
 • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
 • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

  KŘIŠŤÁL :   díky své jedinečné krystalické formě je nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie.

  Energii pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Odstraňuje energetickou rovnováhu , čistí a uzdravuje jednotlivé orgány. Vede k hlubokému pročištění duše, je vybaven schopností rozpouštět karmickou sudbu. Napomáhá soustředění, uvolňuje paměť, uvádí tělo do rovnováhy a působí všechny čakry. Jeho přítomnost v náramku zesiluje energii hematitu a přináší tak vyšší úroveň ochrany a vyrovnání emocí.

  CHALCEDON :

  je to kámen dodávající sílu mezilidským vztahům, předává pocit bratrství a dobré vůle. Uvádí mysl, tělo city i ducha do vzájemné harmonie, vyvolává touhu počínat si laskavě a štědře. Zahání  z duše nepřátelství a mění melancholii v radost. V duševní rovině pomáhá svému nositeli, aby o sobě přestal pochybovat, pod jeho vlivem se nám otvírá okolí a stávají se z nás stávají nadšené bytosti.

  Modrý chalcedon podporuje tvůrčí schopnosti, otevírá mysl pro nové podněty, pomáhá svému nositeli vyrovnat se s novými situacemi. Podněcuje vůli učit se nové jazyky a zlepšuje paměť. Odstraňuje nerovnováhu způsobenou citlivostí na změny počasí, příznivě ovlivňuje imunitní systém.

  RŮŽENÍN :

  kámen nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Čistí a otevírá srdce, vnáší do něj lásku k sobě samému. Má tišící a uklidňující účinek. Ve stávajících vztazích odstraňuje negativní energii , umožní hledání nové lásky. Posiluje empatii a citlivost, pomáhá přijímat nezbytnost změn, přináší citlivost pro vše krásné. Vyhojí staré rány a bolesti, naučí nás milovat samy sebe, vede k odpuštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní ceny.

  Anděl Amabael : anděl vládnoucí nad Zimou

  Krásně zabalený náramek z minerálů udělá ješte větší radost - Krásný dárek musí být i krásně zabalený, proto nabízíme i různé dárkové krabičky ve více variantách. Velký výběr najdete ZDE

  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

  Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

  Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.