Náramek Něžná energie

D131

Náramek z perleti a mušloviny v krémových odstínech, doplněný korálky ve zlaté barvě a ozdobným středovým korálkem

290,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Barva bílá
Minerál Perleť

Pokud milujete přírodu a její jemné tóny, tak náramek z mušloviny a perleti je skvělá volba. Je elegantním a přírodním doplňkem vašeho oblečení, vynikne a přitáhne pozornost svou jednoduchou krásou. Každý korálek je přírodní a trochu odlišný, což dodává náramku charakter a originalitu.

MUŠLOVINA/PERLEŤ

má přirozený lesk a jemné barevné odstíny, které dodávají náramku eleganci a exotický vzhled. Je to pomerně odolný materiál, takže při správné péči vydrží velmi dlouho.

Je spojována s mořem a přírodou, takže nošení tohoto náramku evokuje spojení s vodními elementy a navozuje klid a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, přitahuje bohatství a štěstí, čistí a uvolňuje mysl. Přináší lehkou a něžnou energii, je symbolem nevinnosti a moudrosti.

Složení :

  • mušlovina s perletí 8 a 6 mm
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.