Minerální náramek Sebepoznání a harmonie

D134

Minerální náramek z hematitu a lapisu lazuli 6 mm, doplněný ocelovým stromem života

260,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Motiv strom života
Barva modrá
Minerál Hematit
Lapis lazuli

Nošením tohoto náramku pocítíte spojení s přírodou, sílu kamenů a jejich pozitivní energii. Náramek noste na levé ruce, abyste lépe cítili jeho sílu a energii. Náramek posiluje energetické pole a napomáhá vnitřnímu růstu, spojuje sílu a moudrost.

LAPIS  LAZULI

tento krásně zabarvený kámen je spojen s moudrostí a pravdou, pomáhá posilovat vnímavost a intuici, podporuje komunikaci. Je to silně duchovní kámen, uvádí do harmonie tělesnou, citovou a duchovní rovinu. Navozená harmonie přináší pocit hlubokého sebepoznání. Kámen vnáší harmonii do konfliktů, zlepšuje milostné i přátelské vztahy.

HEMATIT

je známý svými uzemňujícími vlastnosti, energeticky stabilizuje tělo i mysl. Přináší sílu, odvahu a ochranu, podporuje intuici, kreativitu, posiluje technické vědomí,posiluje odhodlání, cílevědomost a vůli dokončit předsevzetí.

STROM  ŽIVOTA

tento symbol je považován za mocný amulet, který symbolizuje spojení pozemské a nebeské sféry. Strom života představuje rovnováhu, růst a hojnost.

Složení :

  • syntetický pokovený hematit 6 mm
  • lapis lazuli 6 mm
  • ocelový strom života, pokovený v odstínu rose gold
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře