Dárková krabička Anděl

KRAB5

Luxusní dárková krabička s motivem andělíčka

30,00 Kč
Počet
Skladem

Chystáte se někomu darovat krásný minerální náramek? Nezapomeňte, že první dojem je velmi důležitý, a proto byste měli zvážit dokoupení dárkové krabičky k náramku.

  • Krabička umocní celkový dojem - Vybrali jste krásný minerální náramek s osobním významem, tak proč neudělat z jeho prezentace opravdový zážitek? Dárková krabička dodá náramku na estetické hodnotě a zároveň chrání před poškozením.
  • Elegantní a originální design -  Dárkové krabičky k náramkům nabízejí širokou škálu designů, přizpůsobených různým příležitostem a vkusu obdarovaného.
  • Funkčnost a pohodlí - Díky dárkové krabičce bude náramek snadno zabalen a předán obdarovanému. Krabička jej ochrání před poškrábáním či poškozením, a zároveň poskytne praktické řešení pro uložení náramku.
  • Univerzálnost - dárkové krabičky jsou univerzální volbou, která ladí s každou příležitostí. Bez ohledu na to, zda chcete darovat náramek k narozeninám, svátku, výročí nebo jen tak, jako projev lásky či přátelství, krabička dodá tomuto dárku zvláští šmrnc.

Krásný dárek musí být i krásně zabalený, proto nabízíme i různé dárkové krabičky ve více variantách. Tato krabička je zdobena motivem zlatého andílka, uvnitř je bílá molitanová výpň.

SAMOSTATNĚ  NEPRODEJNÁ, pouze jako dárkové balení k zde zakoupeným náramkům

Krabička má rozměr je 8 x 8 x 2,5 cm, máme v barvě bílé nebo smetanové, dodáváme náhodný výběr dle skladových zásob.