Minerální náramek Síla a harmonie

D114

Minerální náramek z jaspisu regalit, onyxu a hematitu

280,00 Kč
Barva: cervena
Počet
Skladem

Vlastnosti

Minerál Jaspis
Onyx

Náramek z onyxu a jaspisu vám poslouží nejen jako módní doplněk, ale poskytne vám také energetickou podporu. Navíc vnese do vašeho života klid, stabilitu a vyrovnanost.

Složení:

  • jaspis regalit 8 mm
  • onyx 8 mm
  • syntetický hematit 4 mm
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

ONYX:

elegantní černý kámen, který symbolizuje sílu a ochranu. Jeho energetické vlastnosti pomáhají vyrovnávat naše emoční i energetické pole,  zvyšuje vnitřní sílu a stabilitu. Poskytne nám oporu během výzev a pomáhá udržet klid ve stresových situacích. Pomáhá odrážet negativitu a zvýšit tak pozitivní energii kolem vás. S onyxem na ruce se budete cítit chráněni před škodlivými vlivy.

JASPIS :

tento minerál je kamenem klidu a stability. Pomáhá vyrovnat emoce a snižuje stres a napětí. Přináší útěchu a vyrovnanost.Udržuje vyváženost mezi složkami jing a jang, a tím i rovnováhu duševní, citovou a tělesnou. Napomáhá svému nositeli naplnit své záměry, dodá odvahu proniknou k jádru problému, podněcuje čestné jednání. Zvyšuje organizační schopnosti, povzbuzuje představivost, proměňuje myšlenky v činy

HEMATIT :

Tento minerál je známý svými energetickými vlastnostmi, které jsou spojené s koncentrací a zvýšením mentálních schopností. Zlepšuje paměť, působí proti nespavost. Nošení náramku z hematitu může zvýšit vaši energii, soustředění a odolnost proti stresu.

Jaspis regalit se vyskytuje ve více barevných variantách, vyberte si tu svou v rozbalovací liště.

Krásně zabalený náramek z minerálů udělá ješte větší radost - Krásný dárek musí být i krásně zabalený, proto nabízíme i různé dárkové krabičky ve více variantách. Velký výběr najdete ZDE

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.