Náramek z minerálů Beran I.

Z004

Minerální náramek pro znamení Berana 21. 3 - 20. 4. z hematitu, ametystu a karneolu

280,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Materiál nerezová ocel

Beran je prvním znamením horoskopu, patří mezi ohnivá znamení a vládne mu planeta Mars.Překypují životní energií, jsou to rozené vůdčí osobnosti a velmi ambiciózní lidé. Jsou odvážní, rozhodní, spontánní, otevření, upřímní a bezstarostní. Jsou dobrými kolegy, mají spoustu skvělých nápadů a dobře se s nimi spolupracuje. Rádi sportují, jsou soutěživí. Chtějí všechno hned, jejich prudká povaha bývá zdrojem konfliktů. Vždy dodrží své sliby, jde si svou cestou.

Pozitivní vlastnosti: odvaha, rozhodost, cílevědomost, iniciativa, nadšení, sebedůvěra, přímost, bojovnost, silná vůle

Slabiny : nechce řešit každodenní nepříjemnosti, poučuje a je hádavý, je netrpělivý a do všeho se vrhá bez rozmýšlení. Bývá sobecký, necitelný a malicherný

Pro znamení Berana se přiřazují v barvomluvě minerální kameny tyrkysové a červené.

Drahé kameny pro znamení Berana: achát, amazonit, akvamarin, ametyst, avanturin, citrin, fluorit, granát, hematit, bílý howlit, chalcedon, chalkopyrit, chryzokol, jadeit, jaspis, karneol, kunzit, kyanut, magnetit, rodochrozit, rodonit, rubín, růženín, serpentin, safír, topaz, tyrkys, zoisit

Tuto variantu náramku  pro Berana tvoří: hematit, ametyst, červený karneol

Fialový ametyst - uklidňuje, vykazuje do určitých mezí, posiluje vyšší hodnoty

Červený karneol - chrání před přepětím sil, připomíná realitu

Stříbrný hematit - brzdí přehnané ambice, uzemňuje, regeneruje organismus

Složení :

  • ametyst 8 mm
  • hematit 8 mm
  • karneol 8mm
  • ocelový přívěsek z nerezové oceli
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • minerální náramek je po dokončení očištěný a energeticky nabitý, připravený pro vaši osobnost. Podle kamenů čistím buď slunečním nebo měsíčním svitem
  • náramek dostanete dárkově zabalený ve lněném protiprachovém pytlíčku, prosím, ukládejte do něj náramek , pokud ho nenosíte.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.

Mohlo by vás také zajímat