Minerální náramek Lev I.

Z008

Minerální náramek pro znamení Lva 23. 7. - 22 8. z citrínu, tygřího oka, onyxu a křišťálu

280,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Materiál nerezová ocel

Lev je páté znamení zvěrokruhu, je ohnivým znamením, kterému vládne Slunce. Proto lidé v tomto znamení potřebují zářit a být středem pozornosti. Milují sami sebe, život, lesk a slávu, jsou společenští, velkorysí a rádi druhým pomáhají. Neradi se omezují a přizpůsobují, nechtějí se zabývat nudnými činnostmi. Lev dlouhodobě nesnese podřízené postavení, potřebuje být ve vůdčí roli, je to rozený vůdce. Má organizační a diplomatický talent, umí se rychle rozhodovat.

Pozitivní vlastnosti : sebejistota, podnikavost, vznešenost, velkorysost, společenskost, důstojnost.

Slabiny : je pyšný a domýšlivý, rád se do všeho plete, nerad se přizpůsobuje, neumí požádat o pomocLvům jsou přiřazeny v barvomluvě minerální kameny hlavně zlaté a červené barvy

Drahé kameny pro toto znamení :  achát, bronzit, citrín, fluorit, granát, chryzokol, jantar, jaspis, kalcit, karneol, křišťál, kunzit, larimar, červený obsidián, olivín, onyx, pyrit, rodochrozit, rubín, rutil, sagenit, sluneční kámen, turmalín, tygří oko, tyrkys

Tento minerální náramek pro Lva tvoří citrin, tygří oko, onyx, křišťál

Citrin - uklidňuje, přináší duševní rovnováhu, podporuje rozum před city

Tygří oko - zlepšuje schopnost rozpoznat kritická místa a překonat je

Onyx - uvolňuje myšlení, pomáhá překonat zábrany

Křišťál - pomáhá nalézt základní bod k odrazu

Složení :

  • tygří oko 8 mm
  • onyx 8 mm
  • citrin 8 mm
  • křišťál 8 mm
  • ocelový přívěsek z nerezové oceli
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • minerální náramek je po dokončení očištěný a energeticky nabitý, připravený pro vaši osobnost. Podle kamenů čistím buď slunečním nebo měsíčním svitem
  • náramek z minerálů dostanete dárkově zabalený ve lněném protiprachovém pytlíčku, prosím, ukládejte do něj náramek , pokud ho nenosíte.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.