Náramek z minerálů Ryby IV.

Z023

Minerální náramek pro znamení Ryby 21.2. - 20. 3.

280,00 Kč
Počet
Skladem

Ryby patří mezi dvanácté,  vodní znamení, kterému vládnou planety Neptun a Jupiter. Ryby jsou kreativní, intuitivní , tíhnou k mystice. Mají velkou schopnost ematie, jsou přizpůsobivé, snadno ovlivnitelné a proměnlivé. Jsou velmi nadané, ale chybí jim vytrvalost a disciplína. Nesnášejí žádné omezení, jsou přátelské a senzitivní. Pracují rádi, ale potřebují prostor pro svůj osobní svět. Rády pomáhají ostatním, občas postrádají sebedůvěru.

Pozitivní rysy : soucit, obětavost, intuice, představivost, fantazie, citlivost, přizpůsobivost

Slabiny : nechá se využívat, má potřebu být oblíbený, má spostu nápadů-ale nikdy je neuskuteční, má tendence vzdát studium, práci nebo projekt před dokončením,

Rybám se v barvomluvě přiřazují minerální kameny v barvě modré, modrozelené, zelené a růžové.

Drahé kameny pro znamení Ryb: krajkový achát, akvamarín, ametyst, beryl, dumortierit, luorit, chryzopras, jadeit, jaspis, kalcit, kunzit, labradorit, lapis lazuli, měsíční kámen, nefrit, opál, olivín, rubín, sluneční kámen, turmalín, tyrkys, unakit.

Tento minerální náramek pro znamení Ryby tvoří fluorit, růženín, jadeit, syntetický tyrkys

Fluorit - podporuje intelektuální schopnosti, umožňuje poznat pravdu

Růženín - usnadňuje vyrovnat se s životními potížemi

Jadeit - podporuje něhu, citlivost srdce, krásu a plnost života

Tyrkys - pomáhá překonat každodenní šeď

Složení :

  • fluorit 8 mm
  • růženín 8 mm
  • jadeit 8 mm
  • syntetický tyrkys 8 mm
  • přívěsek z bižuterního kovu ( lze vyměnit za ocelový )
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • minerální náramek je po dokončení očištěný a energeticky nabitý, připravený pro vaši osobnost. Podle kamenů čistím buď slunečním nebo měsíčním svitem
  • náramek z minerálů dostanete dárkově zabalený ve lněném protiprachovém pytlíčku, prosím, ukládejte do něj náramek , pokud ho nenosíte.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.

Mohlo by vás také zajímat