Náramek z minerálů Rak V.

Z

Minerální náramek pro znamení Raka 22.6. - 23.7. z lávy, jadeitu, avanturínu a chryzokolu

280,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Materiál nerezová ocel

Rak je čtvrté astrologické znamení, patří mezi vodní znamení, vládne mu Luna. Je to velmi komplikované znamení, což je dáno jeho silnou zranitelností. Jsou velmi senzitivní, mají velkou potřebu bezpečí a jistoty. Jejich ochrannou ulitou je jejich domov, partnerské vztahy, rodina. Ztráty v oblasti mezilidských vztahů těžce nesou, citové rány se dlouze zacelují. Mají výborné analytické vlastnosti, bývají často nekonvenční a vybočují z davu. Neradi řeší nepříjemné záležitosti a odkládají svá rozhodnutí.

Tento minerální náramek je sestaven z kamenů pro toto znamení a dle barvy pro znamení Raka. Rakům jsou tradičně přiřazeny v barvomluvě  zelené a bílé minerální kameny.

Pozitivní rysy : soucit, vnímavost, citlivost, představivost, starostlivost, laskavost, péče o rodinu

Slabiny : manipulace s lidmi, je citově závislý na blízkých lidech, bojí se o budoucnost, nesnáší změny, usiluje o pocit jistoty a bezpečí

Drahé kameny pro znamení Raka : achát mechový a stromečkový, avanturín, beryl, citrín, granát, chalcedon, chryzopras, jadeit, jantar, jaspis, kalcit, karneol, korál, křišťál, lávový kámen, měsíční kámen, opál, perla, rodochrozit, rodonit, rubín, růženín, sardonyx, sodalit, turmalín, tygří oko, tyrkys

Tento minerální náramek pro Raka tvoří  láva, jadeit, avanturín a chryzokol

Chryzokol - posiluje obranyschopnost, dodává sílu k útoku, podporuje intuici, zvyšuje citlivost

Jadeit - upevňuje důvěru ve vlastní poznání a jednání, zvyšuje vitalitu

Avanturín -  uklidňuje srdce, podporuje vyváženost jednání

Láva -  poskytuje silnou ochranu, dodává energii, odvrací negativní energii

Složení :

  • chalcedon 8 mm
  • jadeit 8 mm
  • avanturín 8 mm
  • láva 8 mm
  • ocelový přívěsek a komponenty z nerezové oceli
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • minerální náramek je po dokončení očištěný a energeticky nabitý, připravený pro vaši osobnost. Podle kamenů čistím buď slunečním nebo měsíčním svitem
  • náramek z minerálů dostanete dárkově zabalený ve lněném protiprachovém pytlíčku, prosím, ukládejte do něj náramek , pokud ho nenosíte.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.

Mohlo by vás také zajímat