Náramek z minerálů Beran V.

Z

Minerální náramek pro znamení Berana 21. 3 - 20. 4. z lávy, jaspisu, karneolu, avanrurínu a citrínu

280,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Materiál nerezová ocel

Beran je prvním znamením horoskopu, patří mezi ohnivá znamení a vládne mu planeta Mars.Překypují životní energií, jsou to rozené vůdčí osobnosti a velmi ambiciózní lidé. Jsou odvážní, rozhodní, spontánní, otevření, upřímní a bezstarostní. Jsou dobrými kolegy, mají spoustu skvělých nápadů a dobře se s nimi spolupracuje. Rádi sportují, jsou soutěživí. Chtějí všechno hned, jejich prudká povaha bývá zdrojem konfliktů. Vždy dodrží své sliby, jde si svou cestou.

Pozitivní vlastnosti: odvaha, rozhodost, cílevědomost, iniciativa, nadšení, sebedůvěra, přímost, bojovnost, silná vůle

Slabiny : nechce řešit každodenní nepříjemnosti, poučuje a je hádavý, je netrpělivý a do všeho se vrhá bez rozmýšlení. Bývá sobecký, necitelný a malicherný

Tento minerální náramek je sestaven z kamenů pro toto znamení a dle barvy pro znamení Berana. Pro znamení Berana se přiřazují v barvomluvě minerální kameny tyrkysové a červené.

Drahé kameny pro znamení Berana: achát, amazonit, akvamarin, ametyst, avanturin, citrin, fluorit, granát, hematit, bílý howlit, chalcedon, chalkopyrit, chryzokol, jadeit, jaspis, karneol, kunzit, kyanut, magnetit, rodochrozit, rodonit, rubín, růženín, serpentin, safír, topaz, tyrkys, zoisit

Tuto variantu náramku  pro Berana tvoří: láva, jaspis, karneol, avanturín a citrín

Červený jaspis - podporuje vůli a schopnost se prosadit


Červený karneol - chrání před přepětím sil, připomíná realitu

Broskvový avanturín- přináší trpělivost a klid v srdci

Žlutý citrín - dodává jistotu, pročišťuje celý organismus

Láva - poskytuje silnou ochranu, dodává energii, odvrací negativní energii

Složení :

 • jaspis 8 mm
 • citrín 8 mm
 • karneol 8mm
 • avanturín 8 mm
 • láva 8 mm
 • ocelový přívěsek z nerezové oceli
 • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
 • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
 • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
 • minerální náramek je po dokončení očištěný a energeticky nabitý, připravený pro vaši osobnost. Podle kamenů čistím buď slunečním nebo měsíčním svitem
 • náramek dostanete dárkově zabalený ve lněném protiprachovém pytlíčku, prosím, ukládejte do něj náramek , pokud ho nenosíte.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.

Mohlo by vás také zajímat