Náramek z minerálů Blíženci V.

Z

Minerální náramek pro znamení Blíženci 22. 5 - 21. 6. z lávy, citrínu, tygřího oka a karneolu

280,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Materiál nerezová ocel

Blíženci jsou třetím astrologickým znamením, patří mezi vzdušná znamení, vládne jim planeta Merkur. Symbolem znamení jsou dvojčata Kastor a Pollux, jeden byl obyčejný smrtelník, druhý nesmrtelný bůh. Tak i lidé narození v tomto znamení je vyznačují jistou rozpolceností a dualitou.

Blíženci se vyznačují bystrým intelektem, zvídavostí, výmluvností a vynalézavostí. Jsou obvykle dobře jazykově nadaní, nemají problém navazovat vztahy. Mají smysl pro humor, různorodé zájmy i znalosti. Zůstávají ovšem jen na povrchu, jejich přelétavost jim nedovolí se specializovat a jít do hloubky.

Pozitivní rysy : společenskost, adaptabilita, komunikativnost, rozmanitost, vtipnost, zvídavost, přátelskost, všestrannost

Slabiny : je přelétavý, mívá paralelní vztahy, chybí mu důslednost, bývá povrchní, odmítá závazky, je nezodpovědný a malicherný

Tento minerální náramek je sestaven z kamenů pro toto znamení a dle barvy pro znamení Blížence. Blížencům se přiřazují v barvomluvě minerální kameny olivové, žluté až červené a modré .

Drahé kameny pro Blížence : achát, akvamarín, ametyst, avanturín, citrín, chalcedon, chryzopras, chryzokol, jadeit, jantar, kalcit, karneol, křišťál, obsidián, peridot, prednit, růženín, serpentin, smaragd, topaz, zelený turmalín, tygří oko, unakit


Tento minerální náramek pro Blížence tvoří: láva, citrín, karneol a tygří oko

Láva - poskytuje silnou ochranu, dodává energii, odvrací negativní energii

Karneol - podporuje životní sílu, pomáhá překonat problémy


Citrín -
zjasňuje mysl, mírní emoce, rozšiřuje citovou oblast

Tygří oko -
zvyšuje bdělost a pozornost, varuje před nebezpečím

Složení :

  • karneol 8 mm
  • tygří oko 8 mm
  • citrin 8 mm
  • láva 8 mm
  • ocelový přívěsek a komponenty z nerezové oceli
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • minerální náramek je po dokončení očištěný a energeticky nabitý, připravený pro vaši osobnost. Podle kamenů čistím buď slunečním nebo měsíčním svitem
  • minerální náramek dostanete dárkově zabalený ve lněném protiprachovém pytlíčku, prosím, ukládejte do něj náramek , pokud ho nenosíte.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.