Pánský náramek Ochranný talisman

P005

Pánský minerální náramek z lávy, tygřího oka a semínek Bódhi

260,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Minerál Láva
Tygří oko

Vyjímečný styl a blahodárná energie - to vše je v našich pánských náramcích. Pokud požadujete vyjímečný doplněk, který dokáže zvýraznit vaši mužskou eleganci, tak tyto pánské minerální náramky jsou přesně tím, co hledáte. Navrhla  jsem je s důrazem na kvalitu a vkus, spojují v sobě odolnost a špičkový design. Vyrábím pouze malé série po několika kusech, takže je zaručena originalita vzoru.

Proč si vybrat tento minerální náramek?

1. Přírodní minerály - všechny náramky jsou z kvalitních minerálů, které propůjčují nositeli unikátní sílu, energii a vyrovnanost v každodenním životě. Každý minerál je pečlivě vybrán pro své blahodárné vlastnosti, jako je zklidnění mysli, posílení zdraví, ochrana či podpora štěstí.

2. Kvalitní zpracování - každý náramek vyrábím osobně, precizně a s maximální péčí. Používám kvalitní materiály, abych zajistila trvanlivost a odolnost náramku

3. Elegantní design - náramky navrhuji tak, aby přitahovaly pozornost a zvýrazňovaly váš mužský styl. Bez ohledu na to, zda preferujete minimalistický vzhled nebo výrazné vzory, tato kolekce pánských náramků nabízí široký výběr náramků, které lze kombinovat s vaším oblíbenýcm outfitem.

Můžete si vybrat matné či lesklé minerály, decentní detaily nebo výrazné vzory, které zaujmou všechny kolem vás.

Náramek byl sestaven pro silnou ochranu před vším negativním, je tvořen lávou, tygřím okem, mezidílky z kokosového dřeva a korálky Bódhi.

Složení :

  • tygří oko 8 mm
  • láva 8 mm
  • semínka bódhi
  • mezidílky z kokosových ořechů
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 20 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • náramek je po dokončení očištěný a energeticky nabitý, připravený pro vaši osobnost. Podle kamenů čistím buď slunečním nebo měsíčním svitem

Láva :

pochází ze sopečného nitra země, proto má v sobě obrovské množství blahodárné energie. Dokáže energii čistit, pohltit a odstranit negativní energii. Přináší nám životní sílu, povzbuzení , pohodu a pocit bezpečí. Láva poslouží jako ochranný amulet, odráží psychické a fyzické útoky zpět k původci. pohodu

Vhodný pro : všechna znamení

Tygří oko

Tento kámen v sobě spojuje pozemskou energii a energií Slunce. Je to ochranný kámen, ukazuje, jak se má správně používat síla. Napomáhá dosažení cílů, pomáhá uzemnit snílky, zakotvuje změny. Umožní rozlišit mezi zbožným přáním a tím, co skutečně potřebujeme. Vyrovnává činnost obou mozkových hemisfér a zvyšuje jejich praktické využití. Napomáhá sbírat jednotlivé informace a vytvořit z nich komplexní celek. Usnadní řešení dilemat a vnitřních konfliktů. Pomáhá rozeznat vlohy a nadání, odbourává přehnanou sebekritiku, udržuje rovnováhu mezi energiemi jing a jang, potlačuje deprese a zlepšuje náladu.

Vhodné pro znamení : Beran, Býk, Blíženci, Lev, Panna

Semínka Bódhi : jsou v Indii a dalších buddhisticky smýšlejících zemích považována za posvátná, neboť údajně pocházejí z potomků jediného stromu, pod nímž Buddha došel k osvícení

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.