Pánský náramek Ochranný talisman

P005

Pánský minerální náramek z lávy, tygřího oka a semínek Bódhi

260,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Minerál Láva
Tygří oko

Náramek byl sestaven pro silnou ochranu před vším negativním, je tvořen lávou, tygřím okem, mezidílky z kokosového dřeva a korálky Bódhi.

Složení :

  • tygří oko 8 mm
  • láva 8 mm
  • semínka bódhi
  • mezidílky z kokosových ořechů
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 20 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • náramek je po dokončení očištěný a energeticky nabitý, připravený pro vaši osobnost. Podle kamenů čistím buď slunečním nebo měsíčním svitem
  • náramek dostanete dárkově zabalený ve lněném protiprachovém pytlíčku, prosím, ukládejte do něj náramek , pokud ho nenosíte.

Láva :

pochází ze sopečného nitra země, proto má v sobě obrovské množství blahodárné energie. Dokáže energii čistit, pohltit a odstranit negativní energii. Přináší nám životní sílu, povzbuzení , pohodu a pocit bezpečí. Láva poslouží jako ochranný amulet, odráží psychické a fyzické útoky zpět k původci. pohodu

Vhodný pro : všechna znamení

Tygří oko

Tento kámen v sobě spojuje pozemskou energii a energií Slunce. Je to ochranný kámen, ukazuje, jak se má správně používat síla. Napomáhá dosažení cílů, pomáhá uzemnit snílky, zakotvuje změny. Umožní rozlišit mezi zbožným přáním a tím, co skutečně potřebujeme. Vyrovnává činnost obou mozkových hemisfér a zvyšuje jejich praktické využití. Napomáhá sbírat jednotlivé informace a vytvořit z nich komplexní celek. Usnadní řešení dilemat a vnitřních konfliktů. Pomáhá rozeznat vlohy a nadání, odbourává přehnanou sebekritiku, udržuje rovnováhu mezi energiemi jing a jang, potlačuje deprese a zlepšuje náladu.

Vhodné pro znamení : Beran, Býk, Blíženci, Lev, Panna

Semínka Bódhi : jsou v Indii a dalších buddhisticky smýšlejících zemích považována za posvátná, neboť údajně pocházejí z potomků jediného stromu, pod nímž Buddha došel k osvícení

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.