Pánský náramek Azték

P011

Pánský minerální náramek z lávy, dračího achátu a hlavou Aztéka

270,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Minerál Achát
Láva

Pánský náramek je z mocné ochranné lávy a achátu, který podporuje rovnováhu osobnosti, sebedůvěru a posiluje soustředění. Jednoduchý, elegantní celominerálový náramek pro pány

Složení :

  • láva 8 mm
  • dračí achát 8 mm
  • ocelové mezičlánky 3 mm
  • hlava Azték z oceli
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 20 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

Láva :

pochází ze sopečného nitra země, proto má v sobě obrovské množství blahodárné energie. Dokáže energii čistit, pohltit a odstranit negativní energii. Přináší nám životní sílu, povzbuzení , pohodu a pocit bezpečí. Láva poslouží jako ochranný amulet, odráží psychické a fyzické útoky zpět k původci. pohodu

Achát :

Stálý kámen, tvořený krystalky křemene ukládaného ve vzájemně spojených proužcích.

Achát slouží jako uzemňovací kámen, který dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Pomáhají stabilizovat tělesnou energii, uvádí do souladu prvky jing a jang. Je to kámen schopný konejšit a uklidňovat, sice pomalu, ale poskytuje velkou sílu.

Podporuje sebedůvěru, sebepoznání, a odhaluje skryté možnosti. Pomáhá překonat negativní pocity, zahořklost, léčí vnitřní zlobu, posiluje lásku a dodává odvahu k jejímu novému hledání. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, odstraňuje vnitřní napětí.

Vhodný pro znamení: Beran, Býk, Panna, Kozoroh

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.