Párový náramek Navždy spolu

PAR002

Minerální párové náramky z lávy, onyxu a  tygřího oko magenta

490,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Motiv srdce
Materiál bižuterní kov
Barva červená
Minerál Láva
Onyx
Tygří oko

Minerální náramky jsou skvělým způsobem, jak přinést do života více energie a vitality - a s těmito partnerskými náramky vykročíte na cestu zdraví a štěstí společně!

Náramky jsou navrženy s důrazem na design a kvalitu, navzájem se oba náramky vhodně doplňují. Každý náramek je vyroben z vysoce kvalitních minerálů, které mají vliv na naši energii a pohodu, mají schopnost harmonizovat energii těla a mysli. Pomáhají zlepšit emocionální stabilitu, snižují stres a podporují pozitivní myšlení.

Párové náramky jsou perfektním dárkem pro spřízněnou duši, vyjadřují vaši spojitost a přátelství, upevňují přátelství lásku mezi dvěma lidmi.

Párové náramky v působivé černo vínové kombinaci zdobí spojené dvojité srdíčko - výraz věčné lásky. Náramek dodá sílu a odhodlání, chuť do života a vytrvalost. S těmito minerálními náramky ukážete celému světu, že patříte k sobě, tak jako noc a den, bílá a černá, jing a jang. Svůj vztah tak posunete o úroveň výš.

Je to i tip na krásný náramek k Valentýnu

Složení :

  • láva 8 mm
  • onyx 8 mm
  • tygří oko magenta (dobarvené) 8 mm
  • srdíčko z bižuterního kovu
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 a 20 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • náramek je po dokončení očištěný a energeticky nabitý, připravený pro vaši osobnost. Podle kamenů čistím buď slunečním nebo měsíčním svitem

Onyx :

Je to ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang.

Vhodný pro znamení : Lev, Štír, Kozoroh

Láva :

pochází ze sopečného nitra země, proto má v sobě obrovské množství blahodárné energie. Dokáže energii čistit, pohltit a odstranit negativní energii. Přináší nám životní sílu, povzbuzení , pohodu a pocit bezpečí. Láva poslouží jako ochranný amulet, odráží psychické a fyzické útoky zpět k původci. pohodu

Vhodný pro znamení : všechna znamení

Tygří oko :

Tento kámen v sobě spojuje pozemskou energii a energií Slunce. Je to ochranný kámen, ukazuje, jak se má správně používat síla. Napomáhá dosažení cílů, pomáhá uzemnit snílky, zakotvuje změny. Umožní rozlišit mezi zbožným přáním a tím, co skutečně potřebujeme. Vyrovnává činnost obou mozkových hemisfér a zvyšuje jejich praktické využití. Napomáhá sbírat jednotlivé informace a vytvořit z nich komplexní celek. Usnadní řešení dilemat a vnitřních konfliktů. Pomáhá rozeznat vlohy a nadání, odbourává přehnanou sebekritiku, udržuje rovnováhu mezi energiemi jing a jang, potlačuje deprese a zlepšuje náladu.

Vhodný pro znamení : Blíženci, Beran, Lev, Panna, Býk

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.