Párový náramek Věčná láska

PAR001

Minerální párový  náramek z křišťálu a hematitu

490,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Minerál Hematit
Křišťál

Minerální náramky jsou skvělým způsobem, jak přinést do života více energie a vitality - a s těmito partnerskými náramky vykročíte na cestu zdraví a štěstí společně!

Náramky jsou navrženy s důrazem na design a kvalitu, navzájem se oba náramky vhodně doplňují. Každý náramek je vyroben z vysoce kvalitních minerálů, které mají vliv na naši energii a pohodu, mají schopnost harmonizovat energii těla a mysli. Pomáhají zlepšit emocionální stabilitu, snižují stres a podporují pozitivní myšlení.

Párové náramky jsou perfektním dárkem pro spřízněnou duši, vyjadřují vaši spojitost a přátelství, upevňují přátelství lásku mezi dvěma lidmi.

Párové náramky v působivé kombinaci křišťálu a hematitu zdobí přívěsek s nápisem LOVE. Náramek čistí a harmonizuje, dodá chuť do života a vytrvalost, ukáže celémi světu, že patříte k sobě tak jako noc a den, černá a bílá, jing a jang.

Je to i tip na krásný náramek k Valentýnu

Složení :

  • syntetický nemagnetický hematit 8 mm
  • praskaný křišťál 8 mm
  • fazetovaný syntetický hematit 6 mm 8 mm
  • přívěsek z bižuterního kovu
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 a 20 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

Křišťál :

díky své jedinečné krystalické formě je nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie.

Energii pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Odstraňuje energetickou rovnováhu , čistí a uzdravuje jednotlivé orgány. Vede k hlubokému pročištění duše, je vybaven schopností rozpouštět karmickou sudbu. Napomáhá soustředění, uvolňuje paměť, uvádí tělo do rovnováhy a působí všechny čakry.

Vhodný pro znamení : Blíženci, Rak, Lev, Kozoroh, Vodnář

Hematit :

Velmi účinný ochranný kámen, odstraňuje vše nepříznivé a brání negativním energiím vstoupit do aury, a tím v těle nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí a důvěryhodnost, napomáhá rozvoji osobnosti. Je velmi účinný při překonávání různých návyků a nutkání, pomáhá bojovat s kouřením, přejídáním a dalšími typy nestřídmosti. Zlepšuje paměť a soustředění, pomáhá třídit myšlenky a problémy. Je velmi užitečný při studiu matematiky a technických předmětů. Posiluje a reguluje tvorbu krve.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.