Párový náramek My dva

PAR004

Minerální párové náramky z vločkového obsidiánu, howlitu a  tygřího oko magenta se stromem života

490,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Motiv strom života
Materiál bižuterní kov
Barva červená
Minerál Howlit
Obsidián
Tygří oko

Minerální náramky jsou skvělým způsobem, jak přinést do života více energie a vitality - a s těmito partnerskými náramky vykročíte na cestu zdraví a štěstí společně!

Náramky jsou navrženy s důrazem na design a kvalitu, navzájem se oba náramky vhodně doplňují. Každý náramek je vyroben z vysoce kvalitních minerálů, které mají vliv na naši energii a pohodu, mají schopnost harmonizovat energii těla a mysli. Pomáhají zlepšit emocionální stabilitu, snižují stres a podporují pozitivní myšlení.

Párové náramky jsou perfektním dárkem pro spřízněnou duši, vyjadřují vaši spojitost a přátelství, upevňují přátelství lásku mezi dvěma lidmi.

Párové náramky v působivé černo vínové kombinaci zdobí strom života. Náramek dodá sílu a odhodlání, chuť do života a vytrvalost. S těmito minerálními náramky ukážete celému světu, že patříte k sobě, tak jako noc a den, bílá a černá, jing a jang. Svůj vztah tak posunete o úroveň výš.

Je to i tip na krásný náramek k Valentýnu

Složení :

  • vločkový obsidián 8 mm
  • howlit 8 mm
  • tygří oko magenta (dobarvované) 8 mm
  • strom života z bižuterního kovu
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 a 20 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • náramek je po dokončení očištěný a energeticky nabitý, připravený pro vaši osobnost. Podle kamenů čistím buď slunečním nebo měsíčním svitem

Howlit:

Velmi uklidňující kámen, dodává trpělivost, potlačuje vztek. Tlumí přehnanou kritičnost a sobectví, posiluje kladné povahové rysy.

Howlit uklidňuje mysl, pomáhá při usínání. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci, posiluje paměť a povzbuzuje touhu po poznání. Tiší rozvířené city, odhaluje staré emoce. Výborný kámen pro meditaci.

Vhodný pro znamení : Rak, Váhy

Obsidián obecně :

Vznikl z roztavené lávy , která ztuhla tak rychle, že neměla čas zkrystalizovat. Je to kámen bez hranic a omezení, účinkuje rychle a s obrovskou silou. Pomáhá pravdě, odhaluje slabosti a bloky. Umí ovšem také nabídnout způsob, jak se všech slabostí zbavit, podněcuje k dalšímu růstu. Je to silný ochranný kámen před vším negativním, uzemňuje nás od základní čakry až do středu Země.

Odbourává stres, a ukáže i jeho zdroje. Obsidián spíše ukazuje a odhaluje problémy a jejich příčiny, než by je přímo odstraňoval a tišil. Dodává novou životní sílu, jasnou mysl, pomůže nám poznat, kdo ve skutečnosti jsme.

Vločkový obsidián : zosobňuje čistotu, zajišťuje rovnováhu mezi myslí, tělem a duchem, umožní rozeznat špatné myšlenky a oprostit se od nich. Přináší klid a vnitřní soustředění, pomáhá při meditaci. Upozorní na zakořeněné způsoby jednání a umožní je změnit.

Tygří oko :

Tento kámen v sobě spojuje pozemskou energii a energií Slunce. Je to ochranný kámen, ukazuje, jak se má správně používat síla. Napomáhá dosažení cílů, pomáhá uzemnit snílky, zakotvuje změny. Umožní rozlišit mezi zbožným přáním a tím, co skutečně potřebujeme. Vyrovnává činnost obou mozkových hemisfér a zvyšuje jejich praktické využití. Napomáhá sbírat jednotlivé informace a vytvořit z nich komplexní celek. Usnadní řešení dilemat a vnitřních konfliktů. Pomáhá rozeznat vlohy a nadání, odbourává přehnanou sebekritiku, udržuje rovnováhu mezi energiemi jing a jang, potlačuje deprese a zlepšuje náladu.

Vhodný pro znamení : Blíženci, Beran, Lev, Panna, Býk

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.