Párový minerální náramek Poznání

PAR005

Minerální párové náramky z lávy, onyxu , howlitu a hematitu

490,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Barva růžová
černá
Minerál Howlit
Láva

Minerální náramky jsou skvělým způsobem, jak přinést do života více energie a vitality - a s těmito partnerskými náramky vykročíte na cestu zdraví a štěstí společně!

Náramky jsou navrženy s důrazem na design a kvalitu, navzájem se oba náramky vhodně doplňují. Každý náramek je vyroben z vysoce kvalitních minerálů, které mají vliv na naši energii a pohodu, mají schopnost harmonizovat energii těla a mysli. Pomáhají zlepšit emocionální stabilitu, snižují stres a podporují pozitivní myšlení.

Párové náramky jsou perfektním dárkem pro spřízněnou duši, vyjadřují vaši spojitost a přátelství, upevňují přátelství lásku mezi dvěma lidmi.

Párové náramky v působivé kombinaci černé lávy a  růžového howlitu s hematitem  zdobí křížek a korunka. Náramky se spolu doplňují jako jing a jang, černá a bílá, den a noc, prostě jednota protikladů. Do vztahu přinesou klid a harmonii, zabrání negativní energii vstoupit mezi vás, posílí vzájemné porozumění.

Je to i tip na krásný náramek k Valentýnu

Složení :

  • láva 8 mm
  • howlit 8 mm
  • syntetický pokovený hematit 6 a 3 mm
  • hematitový křížek
  • srdíčko z bižuterního kovu
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 a 20 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce

Hematit :

Velmi účinný ochranný kámen, odstraňuje vše nepříznivé a brání negativním energiím vstoupit do aury, a tím v těle nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí a důvěryhodnost, napomáhá rozvoji osobnosti. Je velmi účinný při překonávání různých návyků a nutkání, pomáhá bojovat s kouřením, přejídáním a dalšími typy nestřídmosti. Zlepšuje paměť a soustředění, pomáhá třídit myšlenky a problémy. Je velmi užitečný při studiu matematiky a technických předmětů. Posiluje a reguluje tvorbu krve.

Vhodný pro znamení : Beran, Štír

Láva :

pochází ze sopečného nitra země, proto má v sobě obrovské množství blahodárné energie. Dokáže energii čistit, pohltit a odstranit negativní energii. Přináší nám životní sílu, povzbuzení , pohodu a pocit bezpečí. Láva poslouží jako ochranný amulet, odráží psychické a fyzické útoky zpět k původci. pohodu

Vhodný pro znamení : všechna znamení

Howlit:

Velmi uklidňující kámen, dodává trpělivost, potlačuje vztek. Tlumí přehnanou kritičnost a sobectví, posiluje kladné povahové rysy.

Howlit uklidňuje mysl, pomáhá při usínání. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci, posiluje paměť a povzbuzuje touhu po poznání. Tiší rozvířené city, odhaluje staré emoce. Výborný kámen pro meditaci.

Vhodný pro znamení : Rak, Váhy

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.