Minerální náramek křišťál, jadeit a srdce Swarovski

S04

Minerální náramek z křišťálu, jadeitu a originál srdce Swarovski v dárkovém balení

380,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Minerál Jadeit
Křišťál
Růženín

Zářící minerální náramky s křišťály Swarovski  jsou vyrobeny z prvotřídních přírodních minerálů, které mají pozitivní účinky na psychiku a fyziologii člověka. Kombinací těchto minerálů s křišťály Swarovski, které jsou známé svou dokonalou čistotou a zářivostí, vznikají unikátní šperky, které okouzlí každou ženu.

Křišťály Swarovski jsou synonymem pro perfektní zpracování a nekutečnou záři. Tyto křišťály jsou ručně broušené a jsou vybírány s největší precizností tak, aby doplňovaly minerály v náramku a vznikl tak šperk, který ozdobí vaše zápěstí.

MInerální náramky mají moderní a elegantní design, který je vhodný pro každou příležitost. Můžete je nosit samostatně nebo kombinovat s dalšími náramky a vytvořit tak úchvatný efekt.

Minerální náramek Swarowski je také skvělým dárkem pro vaše blízké. Udělejte radost své mamince, přítelkyni nebo své ženě tím, že jí darujete šperk, který ozdobí její zápěstí a přinese pozitivní energii.

UPOZORNĚNÍ: Firma Swarovski ukončila prodej svých křišťálových komponentů, takže po vyprodání zásob již tyto náramky nebudou k dispozici.

Krásný jemný náramek v něžných odstínech pudrově růžového jadeitu a čirého křišťálu vás pohladí i na duši. Doplňuje ho jiskřivé srdíčko originál Swarovski, jednoduchý a elegantní kousek, který dostanete v krásném dárkovém balení

  • praskaný křišťál 8 mm
  • jadeit 8 mm
  • fazetovaný syntetický hematit 4 mm
  • luxusní srdíčko Swarovski
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • praskaný křišťál je poměrně křehký, vyvarujte se úderům a pádům na tvrdou podložku
  • náramek dostanete dárkově zabalený v papírové krabičce

Křišťál :

díky své jedinečné krystalické formě je nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie.

Energii pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Odstraňuje energetickou rovnováhu , čistí a uzdravuje jednotlivé orgány. Vede k hlubokému pročištění duše, je vybaven schopností rozpouštět karmickou sudbu. Napomáhá soustředění, uvolňuje paměť, uvádí tělo do rovnováhy a působí všechny čakry.

Vhodný pro znamení: Blíženci, Rak, Lev, Kozoroh, Vodnář

Jadeit :

Je to symbol čistoty a vyrovnanosti, je spojen se srdeční čakrou a zvyšuje lásku a péči o rodinu. Je to ochranný kámen, který udržuje svého nositele mimo nebezpečí a přináší mu harmonii. Přitahuje štěstí a přátelství. Přináší soběstačnost, uklidňuje mysl, podněcuje zrod nových myšlenek. Napomáhá uvolnění emocí, hlavně podrážděnosti.

Vhodný pro znamení : Rak, Váhy

Hematit :

Velmi účinný ochranný kámen, odstraňuje vše nepříznivé a brání negativním energiím vstoupit do aury, a tím v těle nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí a důvěryhodnost, napomáhá rozvoji osobnosti. Je velmi účinný při překonávání různých návyků a nutkání, pomáhá bojovat s kouřením, přejídáním a dalšími typy nestřídmosti. Zlepšuje paměť a soustředění, pomáhá třídit myšlenky a problémy. Je velmi užitečný při studiu matematiky a technických předmětů. Posiluje a reguluje tvorbu krve.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.