Minerální náramek z křišťálu, akvamarínu a růženínu s kostičkou Swarovski

D089

Minerální náramek z křišťálu, růženínu,  akvamarínu a kostičky Swarovski v dárkovém balení

330,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Minerál Akvamarín
Křišťál
Růženín

Krásný jemný náramek z čirého praskaného křišťálu, nebesky modrého akvamarínu a láskyplného růženínu vás pohladí i na duši. Doplňuje ho jiskřivá broušená kostička originál Swarovski, luxusní a elegantní kousek, který dostanete v krásném dárkovém balení

  • praskaný křišťál 8 mm
  • madagaskarský růženín 8 mm
  • pravý akvamarín 8 mm
  • luxusní kostička Swarovski AB 8 mm
  • doplňky z oceli
  • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
  • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
  • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
  • praskaný křišťál je poměrně křehký, vyvarujte se úderům a pádům na tvrdou podložku
  • náramek dostanete dárkově zabalený v papírové krabičce, na lůžku z dřevité vaty a barevných pírek.

Křišťál : díky své jedinečné krystalické formě je nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie.

Energii pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Odstraňuje energetickou rovnováhu , čistí a uzdravuje jednotlivé orgány. Vede k hlubokému pročištění duše, je vybaven schopností rozpouštět karmickou sudbu. Napomáhá soustředění, uvolňuje paměť, uvádí tělo do rovnováhy a působí všechny čakry.

Vhodný pro znamení: Blíženci, Rak, Lev, Kozoroh, Vodnář

Akvamarín : Je to kámen symbolizující odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl. Vnáší do okolí harmonii, překonává předsudky, podporuje odpovědnost, pomáhá vytvořit čestnou a dynamickou osobnost. Je to kámen lásky, naděje a harmonie.

Uklidňuje mysl, zvyšuje vnímavost,bystří intelekt. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření, zmírňuje obavy, je to skvělý kámen pro meditaci.

Vhodný pro znamení : Beran, Býk, Blíženci, Váhy, Vodnář, Ryby

Růženín : kámen nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Čistí a otevírá srdce, vnáší do něj lásku k sobě samému. Má tišící a uklidňující účinek. Ve stávajících vztazích odstraňuje negativní energii , umožní hledání nové lásky. Posiluje empatii a citlivost, pomáhá přijímat nezbytnost změn, přináší citlivost pro vše krásné. Vyhojí staré rány a bolesti, naučí nás milovat samy sebe, vede k odpuštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní ceny.

Vhodný pro znamení : Býk, Blíženci, Rak, Váhy

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.