Minerální náramek z křišťálu, akvamarínu a růženínu s Motýlkem Swarovski

S08

Minerální náramek z křišťálu, růženínu,  akvamarínu a motýlkeý Swarovski v dárkovém balení

390,00 Kč
Počet
Skladem

Vlastnosti

Motiv ostatní
Minerál Akvamarín
Křišťál
Růženín

Zářící minerální náramky s křišťály Swarovski  jsou vyrobeny z prvotřídních přírodních minerálů, které mají pozitivní účinky na psychiku a fyziologii člověka. Kombinací těchto minerálů s křišťály Swarovski, které jsou známé svou dokonalou čistotou a zářivostí, vznikají unikátní šperky, které okouzlí každou ženu.

Křišťály Swarovski jsou synonymem pro perfektní zpracování a nekutečnou záři. Tyto křišťály jsou ručně broušené a jsou vybírány s největší precizností tak, aby doplňovaly minerály v náramku a vznikl tak šperk, který ozdobí vaše zápěstí.

MInerální náramky mají moderní a elegantní design, který je vhodný pro každou příležitost. Můžete je nosit samostatně nebo kombinovat s dalšími náramky a vytvořit tak úchvatný efekt.

Minerální náramek Swarowski je také skvělým dárkem pro vaše blízké. Udělejte radost své mamince, přítelkyni nebo své ženě tím, že jí darujete šperk, který ozdobí její zápěstí a přinese pozitivní energii.

UPOZORNĚNÍ: Firma Swarovski ukončila prodej svých křišťálových komponentů, takže po vyprodání zásob již tyto náramky nebudou k dispozici.

Krásný jemný náramek z čirého praskaného křišťálu, nebesky modrého akvamarínu a láskyplného růženínu vás pohladí i na duši. Doplňuje ho jiskřivá broušený motýlek originál Swarovski, luxusní a elegantní kousek, který dostanete v krásném dárkovém balení

 • praskaný křišťál 8 mm
 • madagaskarský růženín 8 mm
 • pravý akvamarín 8 mm
 • luxusní motýlek Swarovski AB 8 mm
 • rondelky z chirurgické oceli se zirkony
 • doplňky z oceli
 • náramek je ručně vyrobený, z kvalitních minerálů a komponentů
 • korálky jsou navlečeny na kvalitním pevném lanku, které je pevné, ale pružné, přizpůsobí se zápěstí
 • délka náramku je 18 cm, pokud požadujete jiný rozměr náramku, napište objem zápěstí do poznámky k objednávce
 • praskaný křišťál je poměrně křehký, vyvarujte se úderům a pádům na tvrdou podložku
 • náramek dostanete dárkově zabalený v papírové krabičce

Křišťál : díky své jedinečné krystalické formě je nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie.

Energii pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Odstraňuje energetickou rovnováhu , čistí a uzdravuje jednotlivé orgány. Vede k hlubokému pročištění duše, je vybaven schopností rozpouštět karmickou sudbu. Napomáhá soustředění, uvolňuje paměť, uvádí tělo do rovnováhy a působí všechny čakry.

Vhodný pro znamení: Blíženci, Rak, Lev, Kozoroh, Vodnář

Akvamarín : Je to kámen symbolizující odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl. Vnáší do okolí harmonii, překonává předsudky, podporuje odpovědnost, pomáhá vytvořit čestnou a dynamickou osobnost. Je to kámen lásky, naděje a harmonie.

Uklidňuje mysl, zvyšuje vnímavost,bystří intelekt. Pročišťuje zablokovanou komunikaci, zlepšuje sebevyjádření, zmírňuje obavy, je to skvělý kámen pro meditaci.

Vhodný pro znamení : Beran, Býk, Blíženci, Váhy, Vodnář, Ryby

Růženín : kámen nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Čistí a otevírá srdce, vnáší do něj lásku k sobě samému. Má tišící a uklidňující účinek. Ve stávajících vztazích odstraňuje negativní energii , umožní hledání nové lásky. Posiluje empatii a citlivost, pomáhá přijímat nezbytnost změn, přináší citlivost pro vše krásné. Vyhojí staré rány a bolesti, naučí nás milovat samy sebe, vede k odpuštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní ceny.

Vhodný pro znamení : Býk, Blíženci, Rak, Váhy

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.